Fotoksiążka - prezent na każdą okazję

Każde zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, każde urodziny, imieniny lub dowolna inna okazja sprawiają, że pojawia się dylemat "jaki prezent kupić". A skoro jest to powszechny dylemat to możemy mieć nadzieję, że ktoś już znalazł jego optymalne rozwiązanie.

I szczęśliwie dla nas, tak rzeczywiście jest.

program do fotoksiążek onlineJako że najcenniejsze co łączy nas z innymi ludźmi to nie elementy materialne, ale wspomnienia chwil które razem spędziliśmy, to można pomyśleć jak połączyć te dwa światy: mimo wszystko materialny prezent, wraz z niematerialną więzią jaka nas łączy. Dość prostą odpowiedzią jest: dajmy temu komuś nasze wspólne zdjęcia! I o ile myśl ta nie jest zła, to ma też pewne wady. Ciężko jest przekazać takie zdjęcia w na tyle efektowny sposób aby nadawały się na prezent. Jeśli mówimy o tradycyjnych odbitkach od fotografa - to problemem jest to, że przy okazji tracimy nasze egzemplarze, a poza tym, wręczenie komuś pliku zdjęć sprawi, że zapewne wylądują gdzieś na dnie szuflady lub szafki. Z takiego pliku fotografii ciężko się bowiem korzysta, łatwo je rozsypać, pomieszać, zagubić... Jeszcze gorzej, jeśli mamy tylko zdjęcia cyfrowe i chcemy przekazać je w formie plików... to bardzo nieprezentowy pomysł. Owszem, można kupić pendrive, umieścić na nim zdjęcia i przekazać taki pakiet, jednak nie oszukujmy się, wkrótce zdjęcia znikną z tego dysku USB, a obdarowany o nich zapomni.

Cóż zatem zrobić?

Proste - darmowy program online do fotoksiążek

darmowy program do fotoksiążekJeśli mamy już te zdjęcia w formie plików, to świetnym pomysłem jest fotoksiążka. Dzięki niej nie tylko obdarowany otrzyma bardzo oryginalny prezent który zapewne nie zaginie na półce, ale przy tym dodamy kolejny aspekt osobisty z naszej strony, samodzielnie projektując fotoksiążkę. Wyspecjalizowany (ale spokojnie, prosty w obsłudze) program do fotoksiążek sprawi, że fotoksiążka online powstanie w kilka minut.